Mūsu projekti

Jūrmalas Vilnis
Rekonstruējamais Atpūtas nams Dzintaros
Ir uzsākta rekonstrukcija

Atrašanās vieta
Koncepcija
Fotogalerija
Projekta raksturojums

SIA „InterHaus” ir viens no SIA „Jūrmalas Vilnis” dibinātājiem, kura veic atpūtas nama , Jūrmalā, Dzintaru prospektā 13/15, kapitālās rekonstrukcijas projekta realizāciju. Projekts ir saskaņots, uzsākti celtniecības darbi. Projekts tiks realizēts 12- 18 mēnešu laikā.

Atrašanās vieta

Zemes gabals, uz kura tiks uzsākta atpūtas nama kapitālā rekonstrukcija, atrodas Jūrmalā, Dzintaros, Dzintaru prospektā 13/15.

Atpūtas nams ir izvietojies ekskluzīvā Jūrmalas rajonā, Dzintaros, Jūrmalas klusajā centrā, netālu no Dzintaru koncertzāles, attālums līdz jūras krastam ir 100 metru, bet līdz Jomas ielai - 400 metru. Tai pat laikā attālums līdz Rīgas lidostai - 13 km, līdz Rīgas centram - 23 km.

Atpūtas nama rajonā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra. Jomas ielā izvietojušies daudzi veikali, kafejnīcas un restorāni, kā arī sabiedriskās un darījumu iestādes. Dzintaros un Majoros atrodas vairākas sanatorijas un atveseļošanās kompleksi, dažādi sporta klubi un tenisa korti.

Majoru un Dzintaru pludmales augstā kvalitāte ir apliecināta ar Eiropas zilo karogu.

Koncepcija

Esošo nepabeigto būvju vietā tiek plānots uzbūvēt septiņu stāvu atpūtas namu ar 76 ekskluzīviem apartamentiem ar platību no 70 kv.m. līdz 190 kv.m. Sekojošā tabulā ir atspoguļots apartamentu skaits un tos raksturojošie rādītāji.

Istabu skaits 2 3 4
Apartamentu skaits 33 29 14
Platība (kv.m.) 70-86 80-148 132-193

Atpūtas nams tiks aprīkots ar :

  • autonomo gāzes katlu māju;
  • apkures un kondicionēšanas sistēmām;
  • gaisa ventilācijas un rekuperācijas sistēmām;
  • pieslēgumu internetam caur Radiolink;
  • kabeļtelevīziju (būs pieejami vairāk kā 100 televīzijas kanāli);
  • iespēju pieslēgt vairākus telefona numurus;
  • apsardzes un ugunsdrošības signalizācijām;
  • videonovērošanas sistēmu;
  • ūdens attīrīšanas filtriem.

Visi apartamenti būs ar terasēm, bet augšējos stāvos izvietosies apartamenti ar lielām ekskluzīvām terasēm. Augstāko stāvu apartamentos ir paredzētas vietas kamīnu uzstādīšanai. Pēc klientu vēlmēm būs iespējams mainīt apartamentu iekšējo plānojumu.

Pēc projekta ir paredzēts izveidot skaistu, apzaļumotu atpūtas nama pieguļošo teritoriju ar bruģētiem gājēju celiņiem un soliņiem. Atpūtas nama teritorijā ir plānots uzstādīt nelielu bērnu spēļu laukumu, kā arī ierīkot dekoratīvo baseinu. Atpūtas namam pa perimetru tiks iestādīts dzīvžogs, kas to norobežos no apkārtējiem objektiem un ielas. Pēc projekta ir skaisti izgaismota ēkas fasāde un mājas ārējā teritorija, izmantojot dažādus dekoratīvos gaismekļus.

Atpūtas nama pirmajā stāvā ir plānots izvietot nelielu kafejnīcu – konditoreju, kas sniegs tās iedzīvotājiem papildus servisu - tajā būs iespējams ne tikai ieturēt maltīti uz vietas, bet arī pasūtīt visgardākos ēdienus, kurus piegādās tieši uz Jūsu apartamentiem (tai skaitā japāņu virtuves ēdienus).

Pazemes autostāvvietā 3817 kv.m. platībā ir paredzētas vietas 100 automašīnām. Katru apartamentu īpašniekam būs iespējams iegādāties vienu vai divas vietas pazemes autostāvvietā.

Plašāka informācija par projektu pie projekta pasūtītāja – kompānijas „Jūrmalas Vilnis”.

Fotogalerija

Nepabeigtā būve Mājas makets Dzintaru pr.
Skats uz Dzintaru pr. Skats uz Dzintaru pr. Skats uz Dzintaru pr.
Skats no logiem Skats no logiem Skats no logiem

Projekta raksturojums

Pasūtītājs :
SIA "Jūrmalas Vilnis".
Līdzdibinātājs :
SIA "InterHaus".
Arhitektūras birojs :
SIA “KUBS”.
Piejūras 1a-1, LV-2008, Jūrmala, e-mail: info@interunico.lv