<
  
 
 
 

Projekti

Jūras Pils
Daudzdzīvokļu dzīvojamais komplekss Bulduros, Bulduru pr. 33.
Norit celtniecība

Atrašanās vieta
Koncepcija
Fotogalerija
Projekta raksturojums

!!! SIA „InterHaus” ir uzsākusi dzīvokļu realizāciju dzīvojamajā kompleksā „Jūras Pils”. Piedāvājums ir ierobežots! Lūdzam griezties SIA „InterHaus” dzīvokļu realizācijas daļā. Biroja tālr. (371) 7811156; mob.tālr. (371) 6459962. Jeļena.

2004.gada 01.oktobrī kompānija „InterHaus” uzsāka daudzdzīvokļu dzīvojamā kompleksa „Jūras Pils” celtniecību. Celtniecību plānots pabeigt 2005.gada ceturtajā kvartālā. Izsmeļošu informācija par šo projektu Jūs varat atrast SIA “InterHaus” mājas lapā.

Atrašanās vieta

Zemes gabals, uz kura ir uzsākta kompleksa celtniecība, atrodas Jūrmalā, Bulduros, Bulduru un Vienības prospektu krustojumā, pēc adreses Bulduru prospekts 33. Tā kopējā platība sastāda 6508 kv.m.

Dotajam projektam ir unikāla īpašība – dzīvojamais komplekss izvietosies tieši pie Rīgas jūras līča, 100 metru attālumā no jūras krasta. Tai pat laikā attālums līdz Rīgas lidostai – 8 kilometri, līdz Rīgas centram – 18 kilometri.

Dzīvojamā kompleksa rajonā ir labi attīstīta pilsētas infrastruktūra, netālu atrodas atveseļošanās komplekss, 10 - 15 minūšu gājiena attālumā atrodas sporta- izklaides komplekss, akvaparks un supermārkets. Bulduru pludmales augstā kvalitāte ir apliecināta ar Eiropas zilo karogu.

Koncepcija

Dzīvojamais komplekss sastāvēs no trim celtnēm – divām mūsdienīgām četru stāvu ēkām un viena atjaunota trīs stāvu arhitektūras pieminekļa. Projektā ir paredzēts izbūvēt 52 dzīvokļus ar platību no 76 kv.m. līdz 148 kv.m.Katram dzīvoklim būs sava terase, kā arī tiks paredzēta vieta kamīnam.

Vienā no kompleksa ēkām, tās pirmajā stāvā izvietosies kafejnīca-konditorija un banka. Atjaunotajā arhitektūras piemineklī ir paredzēts izvietot mūsdienīgu biznesa centru. Visa kompleksa platībā tiks izbūvēta pazemes autostāvvieta 120 automašīnām. Kompleksa ēkās tiks izvietoti pieci klusu strādājoši lifti KONE (no pazemes garāžas līdz pēdējam stāvam).

Mājas tiks aprīkotas ar :

  • autonomo gāzes katlu māju un apkures sistēmu;
  • gaisa ventilācijas, rekuperācijas un kondicionēšanas sistēmām;
  • ūdens attīrīšanas iekārtām;
  • pieslēgumu internetam caur Radiolink;
  • satelīta televīziju;
  • iespēju pieslēgt vairākus telefona numurus;
  • apsardzes un ugunsdrošības signalizācijām;
  • videonovērošanas sistēmu.

Pēc klientu vēlmēm būs iespējams mainīt dzīvokļu iekšējo plānojumu.

Dzīvojamā kompleksa iekšējā infrastruktūra spēs nodrošināt daudzas mājas iedzīvotāju vēlmes un prasības. Ieturēt maltīti kā arī pasūtīt pusdienas vai vakariņas uz mājām varēs kompleksa kafejnīcā un konditorijā.

Ātrgaitas pieslēgums internetam, iespēja izmantot vairākas telefona līnijas, kā arī kompleksā izvietotā banka, palīdzēs ātri rast risinājumu svarīgos darījumu jautājumos.

Dzīvojamā kompleksa "Jūras Pils" pilnu aprakstu Jūs varat atrast SIA “InterHaus” mājas lapā - www.interhaus.lv.

Fotogalerija


Projekta raksturojums

Pasūtītājs :
SIA “InterHaus”.
Projekta finansējums :
SIA "InterHaus"
sadarbībā ar A/S Hansabanka.
Arhitektūras birojs :
SIA “GRAF X”.
Ģenerāluzņēmējs :
SIA “PBLC”.
Piejūras 1a-1, LV-2008, Jūrmala, e-mail: info@interunico.lv